| Andreea712 a întrebat:

Cine imi da adresa de mess?

8 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vorbesc cu străinii.hee hee

| Xenya a răspuns:

De ce?

| Andreea712 explică (pentru Xenya):

Pentru ca vreau sa-mi fac prieteni noi

| LiimeXdx a răspuns:

Buna! Deci ca sa iti dai seama acest site nu este pentru copii.Dar ca sa fiu politicoasa raspunsul meu este NU. Vrei sa iti faci prieteni noi, dar noi ce castigam daca iti dam adresa de mess? Cunoastem un strain? NU, prietenii reali sunt potriviti! happy

| Andiiii a răspuns:

Mă-ta.

| Anaxox a răspuns:

După întrebările tale îmi pot da seama sigur ca ești in căutarea dragostei rolling on the floor. Dar am o curiozitate de când a devenit TPU site de matrimoniale? P.S tu ești in poza?batting eyelashes