| 1Mihai1 a întrebat:

Salut, cine imi spune la academia de politie din Bucuresti ce se da la proba sportiva, medicala si psihica? Multumesc

1 răspuns:
| itsnotmyname a răspuns:

Cred ca ti s-a mai raspuns de "n" ori la intrebarile astea. La proba medicala trebuie sa iti ti respiratia timp de 5 minute, daca nu, esti picat. Exista un site oficial al academiei de politie, arunca o privire si acolo. Si stai blandut, in 4 ani, pana termini tu liceul...se vor schimba multe in academie...