| veteranu1998 a întrebat:

Salut.Cine ma ajuta cu un logou un afis? In domeniul feroviar am nevoie.Am un proiect brand de tara si m-am gandit sa scriu despre trenuri ca trebuie investitie etc.Deci cine se pricepe la logouri si afise sa ma ajute.

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Un logo il fac maxim intr-o ora, auzi la margaritmarius contra cost laughing, am nevoie de dimensiuni si detalii cu ce ai vrea sa fie, un text principal, unul mai mic dedesubt, etc, daca preferi vreo culoare anume.

| veteranu1998 explică (pentru MarianWLF):

Dimensiuni cat sa intre pe jumate din pagina de power point si da un slogan mai mic dedesubt.

| MarianWLF a răspuns (pentru veteranu1998):

Nu folosesc power point, am nevoie de dimensiuni neaparat

| veteranu1998 explică (pentru MarianWLF):

541*343

4 răspunsuri:
| margaritmarius3 a răspuns:

Eu îți pot face, contra cost.