| Ionică a întrebat:

Cine se joaca pe site-ul: http://www.conquiztador.ro/? Va place? Multumesc!

2 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Eu ma joc am cont de foarte multa vreme si sincer mi se pare un joc chiar foarte bun ar mai trebui sa existe si altele la fel ca el.Inveti o gramada de lucruri interesante lucruri de care habar nu aveai

| Ѕαяωאאα a răspuns:

Si eu joc happy. Imi place mult. De obicei joc cu "sora mea". Am vrut sa cumpar si varianta de 99 lei de la Cora, dar acasa nu am cu cine sa joc.