| Cip010100 a întrebat:

Salut comunitate.
Caut să cumpăr certificate de orice fel.
Dacă e cineva ce cunoaște dați un semn, e o urgență

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Uite, astia vand certificate la reducere

https://cheapsslsecurity.com/promotion/cheap-ssl-certificates.html

| Simpatic a răspuns:

De care certificate cumperi? digitale? gen cum vand DigiCert -astia care au spart norma pentru ca le-a rdicat mingea la fileu ANAF si Ministerul aferent, cu E-factura?

sau doresti certificate de handicap, am cativa vecini handicapati (scuzati-mi modul peiorativ utilizat), la unii cand am proxima ocazie le voi lua "certtificatele" lipite in parbrizul masinii, astfel nu voi plati nici eu parcare in oras, si voi trage pe locuri de handicapwinking

daca vrei certificate de alte tipuri, iti pot face eu la imprimantawinking

| mODIN a răspuns:

Cum adica "certificate de orice fel" si cum adica sa le cumperi? laughing

| ILoveBlackCats a răspuns:

Inclusiv certificatul meu de nastere? Nu-l vand.