| Iote a întrebat:

Salut comunitate!
Ce inseamna acel semn in cerc albastru (din poza de profil) la profilul Facebook? https://imgur.com/a/3sSAfVD
Este prima data cand vad asa ceva.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Acel semn inseamna securizat... acum ce inseamna exact pe pagina ta nu stiu dar cred ca de aceea iti apare pentru ca contul tau nu este public! Adica numai prietenii iti pot vedea profilul, pagina etc! Cred eu dar nu sunt sigur. Eu nu am happy

| Iote explică (pentru lpavel):

Nu este contul meu. Este al unei persoane dintre contactele mele. Multumesc.

| lpavel a răspuns (pentru Iote):

N-ai pentru ce!