| Yee a întrebat:

Credeți că emisiunile de revelion sunt live sau înregistrate?

9 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Erau emisiunile înregistrate acum 50 ani crezi ca ăștia de acum le fac live rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns:

Sunt înregistrate chiar și cu câteva luni înainte, pe bune.

| Yee explică (pentru Celcestietot):

Va dati seama cum se simt toate acele persoane sa "joace" acel sentiment de petrecere ce il ai la revelion? Trebuie sa fie ciudat.

| Celcestietot a răspuns (pentru Yee):

Da, asa este laughing

| Sofer a răspuns:

Inregistrate cu siguranta.

| TristanTzara a răspuns:

E cam la mintea cocoșului: Normal că sunt înregistrate.

| Apoka a răspuns:

Emisiunile de revelion, Antena 1, Kanal D, TVR1, TVR2, ETNO etc, sunt inregistrate cu cateva zile inainte.
Sper ca te-am ajutat!

An nou fericit♡

| Iote a răspuns (pentru Apoka):

Cred ca ai vrut sa spui "cu cateva luni inainte". Intre timp, intervine editarea, etc.

| Dom1 a răspuns:

Înregistrate, cine sta de revelion pe platoul de filmare