| SpiritEnergy a întrebat:

Credeti ca s-ar putea vindeca boli prin vraji? Spirite? Herpesul de exemplu.

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

In ce carti citesti prostiile astea?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sigur, vezi poate gasesti leac si pentru cancer

| Melcul a răspuns:

Nu eu unul nu cred in asa ceva.Este doar o inselatorie a micilor indieni.

| MegamortX a răspuns:

Vrăji și spirite, oare cum de nu s-au gândit și oamenii de știință să apeleze la asta? Atâta progres pentru ce, când o "doamnă" cu puteri supranaturale poate să te rezolve în cinci minute cu o vrajă și un dialog cu spiritele?
Nu, nu se pot vindeca. Doar oamenii care au trăit în peșteră până acum ar putea apela la vrăjitorie ca să-și rezolve probleme, de orice natură ar fi ele.

| Roxiiiiiiiii a răspuns:

E o mare tampeenie. Ce treaba au vrajile cu bolile.