| anonim_4396 a întrebat:

Cu toata rusinea va intreb; cum se posteaza videoclipuri(piese) de pe youtube pe >facebook?:"batting eyelashes

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sub videoclipul dorit, vei vedea un chenar în care scrie "distribuiți". Tu dai click pe el, copii link-ul care îți apare, și îl lipești pe facebook, unde dorești (la o poză, la status, printr-un comentariu, ș.a.m.d.).
De ce "rușine"? Mai bine să întrebi când nu știi, decât să rămâi neinformată.
Baftă!

| Nymphetamine a răspuns:

Daca vrei sa postezi pe un perete e o lista unde scrie link,video, poza... etc. Da-i pe Link, adaugi link-ul si dai "Distribuire".

| HalloweenPumpkin a răspuns:

Pui la "la ce te gandesti" link-ul melodiei si dai distribuie si gata (funda? te rog frumos)