| Firma2013 a întrebat:

Cum pot efectua videocall de pe mobil pe pc. Am un Samsung galaxy trend(android 4.1) si am incercat cu yahoo..insa nu pot efectua videocall pe calculator..nu apare nimic, functioneaza doar mobil-mobil.M ar ajuta foarte mult daca ati stii un program care sa functioneze cu yahoo messenger pe pc.Multumesc mult

1 răspuns:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Incearca cu skype sau cu messenger-ul de pe Facebook, messenger-ul de pe whatsup yahoo-ul e foarte usor de spart si nici nu au mai lucrat la el baietii de la google ca doar au atatea alte aplicatii pentru acelasi lucru