| mrxmihaix a întrebat:

Buna TPU.
cum ma pot conecta la retea wireless de pe telefonul mobil daca aceasta este blocata. cu ce program? am android(Samsung galaxy fit)
funda la primul raspuns care ma ajuta!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca reteaua este parolata nu te vei putea conecta fara parola, ca doar de asta e pusa naibii acolo parola.

| Seby90 a răspuns:

Nu poti, de fapt poti, dar daca cauti aici un raspuns e clar ca esti sub nivelul minim de inteligenta recomandat pentru a sparge parola unui router.

| ByBoysMb a răspuns:

Sal mrxmihaix ma ai wrilles iti apare happy sus dai cu degetu de sus in jos si ai acolo wirles bluetooth si sound daca nu ai te duci in setari si cauti wrilles daca nu te duci la pagina principala si vezi acolo wrilles si te conectezi DACA AI CABLU DEGEABA SUCCES Fundita?

| x2LoveMyWorld a răspuns:

Nu prea stiu, nu cred ca poti daca nu ai parola retelei.