| diablo86 a întrebat:

Salut.Cum pot sa-mi fac poze cu camera web? Adica am instalat driverul dar cand intru in my computer sau control panel nu imi apare nimic adica stiu ca trebuie sa imi apara o camera.Am intrat in control panel scanners and cameras am dat ad device si mi-a aparut camera aia da tot nu merge.Ce sa fac? Ofer funda+vot.

1 răspuns:
| Oaky98 a răspuns:

Depinde si ce windows ai, daca camera nu este compatibila cu sistemul de operare nu iti va merge