| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de fantome? A murit cineva la mine in casa ( bunica-mea) si de când a murit după inca un an o numai aud întruna,ii aud respirația, bate in geam. Am aplicatia cu care vede fantomele :
negru: Fantoma cu energie redus
albastru: Fantoma periculoasa
roșu: Fantoma foarte periculoasa
Mi s-a întâmplat când eram singur acasă, a apărut pe radar roșu, fantoma foarte periculoasa, dar mi-am păstrat calmul, si dintr-o data era lângă mine in pat, am pus muzica nonstop pana seara la 7 ca sa plece si a funcționat. Dar tot mai des se întâmpla lucruri ciudate, tot sunt fantome la mine casa, si nu vor sa plece ori vor sa ma protejeze

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Inainte de toate trebuie sa nu mai fumezi gazon artificial. Dupa aceea trebuie sa iti tragi doua-trei perechi de palme (sau mai multe, dupa caz) si sa iti stergi rahatul de aplicatie de pe telefon.Mai bagi 2 flotari si un cap in perete si gata, ai scapat de fantoma.

| sierra1 a răspuns:

Era un film: Ghost busters. Uit-te la el și ai răspunsul