| Bogdan8102 a întrebat:

Salut! Daca ar fi sa aveți o zi in care să faceți ce vreti voi și după aceea să o ștergeți ca și cum nimic nu s-ar fi întâmplat, ce ați face in ziua aia? Eu as jefui o bancă și i-aș spune te iubesc unei fete.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

As ucide pe toți care fac bulling, in România ar trebui tot gazul din lume

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Secs. Fara preludiu.

| relian a răspuns:

Cind jefuesti o banca apoi stergi ziua respectiva, se sterg si bani ce iai jefuit laughing ca urmare nu ai facut nimic laughing

| lpavel a răspuns:

Cea cu banca e ok dar cea cu te iubesc... de ce sa stergi? si chiar nu ai zis-o pana acum nici unei fete? trist!
Acum sa revenim la mine:
Eu ia-si trage o bataie sefului sora cu moartea apoi as jefui o banca laughing

| Gândesclarece a răspuns:

M as pisa pe Dani Mocanu laughing