| Jack99 a întrebat:

Daca pe strada fetele se uit la un baiat, inseamna ca in general fetele considera ca are un aspect placut?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul este o fiinta vizuala,nu consider ca placem pe cineva doar pentru ca il privim,e ceva invluntar, subconstient, de multe ori nici nu ne dam seama, e imposibil sa descri persoanele intalnite, pentru ca mintea constienta e in cheata completa, in concluzie NU

| Catrice a răspuns:

Și dacă tipul are o freza nașpa sau e îmbrăcat aiurea crezi ca are un aspect plăcut?

| Dismally a răspuns:

Acesta ar fi unul din motive, pot fi si altele: ca arata ciudat, dubios etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, nu e ca si cum ar vrea sa i-o traga daca se uita pe stradã. Nu are rost sa te ghidezi dupã asta, in general in locuri stationare unde eventual poti si aborda, atunci te considera a oarecum atractiv ca aspect.