| Eric96 a întrebat:

Ce sanse are un baiat sensibil, timid, inteligent si cu aspect cat de cat placut(inalt si slab) sa se cupleze cu o fata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde de fată daca te place, șansele sunt mari daca si ea te place si va potriviti, daca nu degeaba speri. Încearca sa vorbesti cu fata respectivă, sa vezi ea te place? Ce obiective comune aveti? Asta nu stii decit daca vei vorbii cu ea, atunci vei afla de la ea ce asteptari are de la tine, sau daca ea e cu altcineva sau poate nu vrea sa inceapă o relatie cu tine, ce vârste ave ti voi?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Eu spun ca ai sanse dar trebuie sa si le pui in aplicare in relatitate, fetele prefera baieti inalti, acuma cu timiditatea trece ia cu vremea si eu am fost, ai grija de freindzone ca fetele usor te baga acolo, fetelor le place badboys sa stii

| corbulalbrosu a răspuns:

Si tu ai exact aceleasi sanse ca si unul exact opus firii si comportamentului tau. Acest lucru este intarit si confirmat de zicalele : "cum e turcul si pistolul" sau "fiecare sac isi are/gaseste peticul potrivit". Nu dispera, deoarece fiecare are si isi gaseste sufletul pereche la momentul potrivit.

| neutrino a răspuns:

In acest caz timiditatea poate anula inteligenta, dar totusi sunt ceva sanse. Pana la urma tot te vei cupla cu cineva.

| Emilian65 a răspuns:

Foarte mari sunt sansele ca un baiat asemanator cu cel descris de tine sa se cupleze cu o fata.

| LoveSleep a răspuns:

Aproximativ 4,5%.

| OldSoul a răspuns:

Are destule sanse, oricum ar trebui sa invete sa renunte la timiditate, si cate putin despre seductie, pentru a-si marii considerabil sansele.

| FabyAlaDeLaKarrfur a răspuns:

Atatea sanse cate sunt ca si tu sa pui descrierea adevarata.