| KNz9898 a întrebat:

Salut daca vreau sa ma deplasez dintr-un oras intr-o comuna o pot face cu autobuzul? Problema este ca as dori sa iau bicicleta cu mine o pot urca in autobuz? Are la mijloc un loc destinat bagajelor, ce ziceti? Am loc destul acolo acum nu stiu daca ma lasa soferul.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred ca te-ar lasa soferul. Dar poti sa mergi sa intrebi.

| Eastwood a răspuns:

Nu cred ca te lasa soferul, daca era autobuz de transport local da, dar cel ce merge la sat/comuna e putin diferit!