| Lorena_6574 a întrebat:

Dati-mi si mie niste statusuri pentru messenger in romana si sa fie amuzante! La care rad cel mai tare si cele mai multe dau funda!

Răspuns Câştigător
| Owakey a răspuns:

Bună!

Uite aici nişte statusuri:

- Dacă ai câştigat un milion de dolari, ce trebuie să faci? Du-te la bancă şi schimbă-i în mărunţiş. Topeşte mărunţişul şi vinde-l pentru două milioane de dolari
- Se ţin fetele de mine parcă aşi fi actor din filme!
- Psihologul mi-a spus că sunt nebună, vocile din cap însă îmi spun că nu este adevărat.
- Join the dark side... we have cookiez!
- Nu beau, nu fumez, nu mă droghez... un singur defect am: mint de rup!
- Prea bun ca să fiu Light!
- Ce păr frumos ai... păcat că îţi iese din nas!
- Cine nu mă poate înghiţii... să mă sugă!
- My name is Bond... Vaga Bond
- Viaţa e ca hârtia igienică... lungă şi folositoare
- Eu le ştiu pe toate... păcat că-s măritate!
- Fac teme că altceva nu mi-o dat şcoala...
- Nu că mă laud dar *** bine, dacă vrei să mă încerci, dă un buzz şi cere... (valabil pentru fete cu potenţial).
- 1 buzz + 1 mass tâmpit = ignore -> teorema lui Pitagora generalizată!
- Societatea este astfel:
Cel sărac munceşte
Cel bogat îl exploatează
Militarul îi apără pe amândoi
Contribuabilul plăteşte pentru toţi trei
Vagabondul se odihneşte pentru toţi patru
Beţivul bea pentru toţi cinci
Bancherul îi excrochează pe toţi şase
Avocatul îi înşală pe toţi şapte
Doctorul îi omoară pe toţi opt
Cioclul îi ingroapă pe toţi nouă
Politicianul trăieşte de pe urma tuturor celor zece!

Cei care sunt avocaţi şi doctori vreau să ştie că este doar o glumă şi trebuie luată ca atare. Nu toţi sunt la fel!

Sper că ţi-au plăcut!

Baftă!