| gfsadsdfas a întrebat:

Salut dati-mi un program pentru masa musculara nu-s incepator fac de 3 ani si nu am program si ora stabilita si vreau un program si un regim foarte bun trebuie sa mentionez ca am scoala de la 7 30 si termin la 3 spuneti-mi cand sa incep la ce ora si decate ori sa fac pe zi

1 răspuns:
| Felys a răspuns:

Taie-l,da-l dracu, daca tot nu se mai scoala ce rost are sa ti se mai balangane in pantaloni sa te incurce la mers, cauta-l pe Ciomu si rezolva problema laughing