| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
De ce atunci cand cineva se uita la un meci de fotbal la televizor are obiceiul de a tipa in fata ecranului?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Pentru ca este dramatismul si nebunia in care te baga un meci de fotbal!

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

GOOOOOL Arsenal, se poaterolling on the floor!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta ma intreb si eu cand zbiara astia pe aici... E ceva de neinteles.

| R0R0 a răspuns:

Asa isi manifesta ei fericirea!

| Doarunaltutilizator explică (pentru R0R0):

Mai tipa si cand da echipa adversa gol dar nu de fericire sigur.

| Florentina9210 a răspuns:

Sa iti faci somnul de frumusete si sa iti auzi tampitul cum striga goool, se sperie si somn si tot. Si ii arunci si tv-ul pe fereastra. laughing

| syd a răspuns:

Pentru ca oscilatiile produse de vocea lor se transmit prin televizor in teren si deviaza traiectoria mingii

| Doarunaltutilizator explică (pentru syd):

Pe asta de unde ai scos-o?

| TheFragranceMaster a răspuns:

Chestiunea ma framinta de mult, ca sa ramin in limite decente as spune ca entziasmul(alimentat frecvent cu spirtoase)determina aparitia zgomotelor specifice! Solutii pentru deconectarea lor exista dar, ce sa faci, sint ocrotiti de lege!