| anonim_4396 a întrebat:

Salut,de ceva timp cumpăr țigări ashima,pentru cunoscători,sunt mai ieftine,dar de un timp simt asa ca au gust dulce,trag un fum parcă am zahăr in gura, e de la țigară sau de la mine?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce bei sau mananci, inainte sa fumezi.

| RoCkKiD a răspuns:

Conteaza si ce consumi inainte dar o sa presupun ca ashima sau nu e 100% tutun sau o fi procesat intr-un mod mai ieftin cu cine stie ce resturi de chestii care dau acea aroma dulce. Eu as zice sa gasesti si tu Marble sau ceva de genu care sunt rele dar totusi par tigari.