| anonim_4396 a întrebat:

Doar de conversatie... Ce faceti? Câți ani aveti? Pe ce clasa sunteti? In ce oras locuiti? (Vă rog fara raspunsuri jignitoare)
Eu fac teme (chiar acum), am 12 ani (aproape), sunt in clasa a-VI-a, ocuiesc in Alba Iulia.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ascult muzica, 26, tm, multa bafta cu temele

| Doub a răspuns:

Cnp-ul nu ni-l spui?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

RAY26TM, merci!
Doub, nu! Spune-l tu primul/prima! Eu v-am intrebat ceva care nu este foarte personal, cum ar fi ce faceti. Dar CNP-ul este destul de personal.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ideea era alta, ai grijă cui dai informaţii personale despre tine şi în cine ai încredere, sunt destui nebuni pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok. Dar eu nu o sa spun la ce scoala sunt sau unde locuiesc. Nici măcar nu mi-am dat numele real. Dar merci oricum pentru sfat.