| master_3159 a întrebat:

Dupa voi ce culoare a ochilor va place cel mai mult? Si in care ochi aveti increderea cea mai mare?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Încrederea într-o persoană se câştigă in timp, nu contează culoarea ochilor. Îmi plac ochii negrii sau albaştrii.

pa, pa.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In general imi plac ochii verzi sau negri.Eu nu cred in ochi ci in faptewinking

| Bacemi a răspuns:

Ochii negri. Pe cat intuneric pe atata profunzime si sinceritate. Si ochii albastri imi plac. Ma fac sa ma relaxez, parca sunt marea in care ma scald sau cerul cand zbor ca o pasare, liber.

| Silvia a răspuns:

Cel mai mult îmi plac ochii negrii happy. Şi nu am încredere în culoarea ochilor, încă nu am luat-o raznalaughing.

| fluturas a răspuns:

Ochii negri happy
nu cred ca depinde de ochi happy dar ochii albastri deschis mi se par foarte recihee hee ...nu stiu de ce big grin

| usy313 a răspuns:

Albastrii.

| Christina a răspuns:

Imi plac ochii verzi si albastri :p

| StefanStyle94 a răspuns:

Ochii caprui si "zambitori"big grin

| Азбука a răspuns:

Ochii care nu se vad laughing

| Unique a răspuns:

Negri si caprui

| rosto a răspuns:

Imi plac albastri sau verzi... oh, dear god laughing

| SummerCrush a răspuns:

Hm. sincer, nu m`am gandit niciodata la asta. nu fac clasificari, la mine depinde de persoana. big grin

| Ruxy_3928 a răspuns:

Negrii clar love struck

| nini69 a răspuns:

Caprui