| Hdhdj a întrebat:

E adevarat ca atunci cand ai masina, ca si adolescent agati mai multe fete? Intreb doar din curiozitate. Vreau răspunsuri serioase

16 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Da, dar modelele noi de preferat, că așa culegi cat mai multe de pe drum, din școli, ori de unde dorești, că doar ești adolescentwinking. Eu puteam agăța fete și neavând mașină, acesta este adevăratul talent cool.

| mentholinks a răspuns:

Da, plus ca ai si unde sa o fufu iar pentru fete conteaza asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa faci cu masina ca adolescent ca de condus nu prea ai cum pana la 18 ani

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Unii își iau și cațel doar ca să agațe... Ieși și mai ieftin.winking
Alții nu reușesc nici cu mașina decapotabilă, nici cu cățel, ca să atragă atenția unei fete. Dacă nu esti nici frumos, nici ingrijit, nu ai nici carisma, nici educatie, nici caracter și n-ai nici pe vino 'ncoa... e degeaba! O ții doar pentru uz personal.

| Sofer a răspuns:

Nu orice mașina. Audi sau bmw ca să poți agata pe fetele care se lasă ușor.

| PainTech a răspuns:

Poate.
Dar nu e suficient sa ai doar mașină. E necesar să arăți ok și să ai abilități sociale.

Du-te la o tipa încălțat în papuci cu sandale, cu tricou pătat și mirosind a transpiratie, spune-i că ai BMW și intreab-o dacă vreți să fiți împreună.

Cum crezi că merge treaba?
Crezi că e suficient sa ai mașină?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai pe vremea lui Ceausescu mergea asa, multi agățau atunci fetele daca aveau o masină sau un televizor color, acum lumea s-a schimbat si fetele nu se uită numai la lucrurile materiale, tu ce esti fată sau baiat? Si ce varsta ai?

| Hdhdj explică (pentru suntserios):

Păi si ce? La 18 ani nu tot adolescent esti?

| Hdhdj explică (pentru PainTech):

Nici daca ai fii elegant, ai mirosit frumos si ai fii curat nu ar merge. Adica pe bune. Tu ai fii împreună cu cineva necunoscut? E o diferenta intre a agata si a fii împreună cu cineva. Înțelegi?

| gemeni6226 a răspuns:

Iti raspund foarte serios baiatul meu are masina noua din luna mai si inca nu a agatat nici o fata.

| PainTech a răspuns (pentru Hdhdj):

Corect. Nu e suficient sa ai doar câteva chestii. Răspunsul meu a fost mult simplificat.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Hdhdj):

Nu prea mai esti.
ai permis, esti major, ai drept de vot... e cam gata adolescenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de marca de mașină. Dacă ai, de exemplu, un Mercedes, ai multe șanse să agăți fete din acelea mai pretențioase. Dacă ai o Dacie, e mai puțin probabil sau agăți femei mai simple.

| alexalx1234 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Se uită dacă ai și iPhone, vilă luxoasă și nu știu câte milioane de lei in cont.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru alexalx1234):

Atunci da.

| Hdhdj explică (pentru anonim_4396):

Dar dacă ai un Tiguan?