| YumiSukinanda a întrebat:

In ce pot sa ma transform si cum?
si nu vreau raspunsuri de genul: ma copchile n-ai cum sau din astea este o intrebare serioase pentru oameni normali dar intreb si eu din curiozitate va rog spuneti

9 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Mă "copchile" n-ai cum.

Heehe.

| iEmonel a răspuns:

Intr-o persoana decedata.

| FesCuDungi a răspuns:

Daca nu esti posedata nu te transformi, inroarcete cand esti posedata!winking iti spun eu!

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Eu seara ma transform intr-un varcolac. daca vrei sa iti spun cum poti sa te transformi si tu lasa id si iti zic devil

| YumiSukinanda explică (pentru YeyethisShitLookLikeAToupee):

Idul meu e alexandraimbrea@ymail.com dar scrie neaparat si ymail.com ca alexandraimbrea simplu e idul altei fete deci scrie asa alexandraimbrea@ymail.com

| Cristianne a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Chiar crezi că e o idee bună să îți lași adresa pe un site public?straight face

| CatalinMelinte a răspuns:

Nu se pre gasesc pe aici, dar nu te lasa intreaba oameni daca sunt si daca sunt zile sa te muste

| 1mist3r a răspuns:

In Dinozaurlaughing

| Valentin000 a răspuns:

Daca reusesti sa devi varcolac te rog frumos sa imi spui si mie pentru ca si eu vreau foarte mult