| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
E chiar asa important sa desemnezi castigator un raspuns?
Adica castigi ceva daca raspunsul tau e castigator?

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Practic nu primești nimic. Nu iei bani sau premii, nu te vede nimeni mai deștept. În clasament a fost mereu plin de loseri care postează mult, inutil și agramat.
Totuși, se simte o concurență între răspunsuri. Funda aduce niște orgoliu, probabil.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este chiar important... este mai mult o informare, o chestie vizibila asupra utilizatorilor. Si pentru a exista si acea "competitivitate" pein punctele optiune. Dar in realitate, nu ajuta cu nimic.

| Mosotti a răspuns:

Si eu am deschis o intrebare cu ce conteaza titlurile astea, nu castigi nimic, ce sa castigi? O sa iei un titlu care tot asa nu te ajuta la nimic.
Cine e forumist si ii place forumul, sta de placere, fara nici un titlu si nimic.

| Catrice a răspuns:

Puncte,crești în rank, cândva luai bani.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Primești puncte, crești în clasament.

| literallythesamebruh a răspuns:

Pentru acest site este destul de important, cât și pentru oamenii care îl folosesc. Dacă răspunsul cuiva este unul câștigător înseamnă că a rezolvat problema persoanei respective, și totodată înseamnă și că a fost un răspuns coerent și inteligent. Astfel, și alte persoane pot avea încredere că vor primi răspunsuri bune de la persoana respectivă.

| VoidEternal a răspuns (pentru literallythesamebruh):

Well, cel puțin inteligent din punctul de vedere al persoanei care postează întrebarea.