| Kernyng a întrebat:

Salut eu am un blog si nu stiu cum sa mi-l promovez sa-l fac mai popular!
Cine ma poate ajuta sa-mi lase idul aici Rasplatesc cu FUNDA si cu o RECLAMA pe blog la ce vrea el! Si cine stie mai vorbim noi pe mess!

1 răspuns:
| jedfan a răspuns:

O pai bine id-ul meu jedfanjohanna si eu am un blog si nu e prea popular de oarece nu exista prea multi fani jedward in Romania.dar da-mi blogul si voi vedea ce pot face sa te ajut in aceasta privinta...