| IonutzzAvram a întrebat:

Salut fani ai Fotbalului! Credeti ca Astra Giurgiu va trece de Genk in saisprezecimile din Uefa Europa League?

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot ce se poate, am vazut ca Astra s-a concentrat la meciurile importante din Europa League, asa a auns sa joace acum. Are nevoie de un egal de 3-3 ori mai mare sau de orice victorie.

| Drimmero a răspuns (pentru Ioandelasal):

0-1 scurt pe o contra,, ce 3-3, nu au forta ofensiva sa dea atatea.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Drimmero):

Asa sa fie, eu m-as bucura!

| Drimmero a răspuns (pentru Ioandelasal):

Ar fi bine sa mai avem o echipa prin cupe,, vedem ce vor face

| Drimmero a răspuns:

Ii trebuie victorie in deplasare la Genk,, cam greu dar eu zic ca au sanse mari.

| T0T a răspuns:

Pornesc cu șansa a doua însă rezultatul este imprevizibil.

| OnePiece a răspuns:

Da. Pe aia de la Genk nu prea ii intereseaza primavara europeana sincer.