| costy335 a întrebat:

Salut grup, am si eu o întrebare în legatura cu ce ne place tuturor, somnullaughing
De curand parca ma simt tot mai incomod sa dorm cu haine pe mine si acum dorm doar în boxeri si cu o patura pe mine dar in camera e destul de rece, în timp pot sa racesc sau sa patesc altceva daca dorm asa fara haine, sau e mai bine sa dormi fara haine? Multumesc si dau funda!

Răspuns Câştigător
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.
Recomandat este sa dormi cat mai lejer imbracat, sau poate cat mai sumar.
Poate aceasta placere de racoare vine din partea corpului care asimileaza caldura pe timpul zilei (fiind intr-o perioada apropiata de vara cu ceva grade +).
Este bine sa dormi cat mai confortabil, incercand sa nu lasi temperatura rece sa afecteze sanatate.
O zi frumoasa!