| Allexander_Allex_1998 a întrebat:

ad vrea sa stiu de ce nu pot sa dorm? :-s motivul ar fi ca: atunci cand ma pun in pat, pun patura pe mine... stau 1 minut si nu stiu de ce, simt ca si cum m-ar strapunge ceva de la spate putin mai jos langa umar. Stie cineva ce as putea face? Nu e prima oara cand patesc asta. Funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Verifica salteaua. Poate are ceva defectiuni.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna.Salteaua cred ca e de vina. Durerea o simti si in timpul zilei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate fii o raceala sau de la saltea.
Mergi la medic daca te ingrijoreaza.
Te pup!