| justdanceklihkuugiuhb a întrebat:

Salut.ieri a avut loc campionatul national de majorete la resita. ce parere aveti despre rezultate? adica cei care ati fost acolo?happy...sunt foarte curioasalaughing

2 răspunsuri:
| justdanceklihkuugiuhb explică:

Mi s-a parut ca au fost niste manevre la jurizare.

| Eduard a răspuns:

Au fost dragute, din cate am vazut la TV, nu am fost prezent din pacate, vroiam sa vin laughing. Nu cred ca a fost prea spectaculos si din cate am inteles eu s-au cam incurcat cateva pe-acolo big grin. Da si raspunsul meu nu are nimic de-aface cu intrebarea ta; p.