| Ariana_7526 a întrebat:

Ar fii meritat echipa de majorete Flame, locul 3 la campionatul national de majorete din Resita 2011?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. Creca da laughing

5 răspunsuri:
| JUSTaRetard a răspuns:

Ar fi meritat locul 1 si eu sunt la flame si iubesc echipa asta ca pe o a doua famile :*

| oana10 a răspuns:

Nu cred, Magic ar fi meritat:* happy

| majo a răspuns:

Eu iti zic sincer cred ca flame!

| Patii a răspuns:

Daca nu ar fi meritat nu ar fi luathappy Juriul este foarte corect mai ales ca nu este o singura persoana in juriu sunt mai multe iar locurile sunt pe merit... cele care spun ca Flame nu meritau locu 3 se inseala sau pur si simplu is ft geloase happy

| jessy2901 a răspuns:

Bineinteles,Flame este o echipa tare