| Alex_4373 a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva cum imi bag casuta vocala la reteaua frog ca tot incerc de 2 zile si imi spune ca numarul nu este cunoscut? ( dau funda )

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Pentru a putea accesa casuta ta vocala, trebuie mai intai sa o initializezi. Apeleaza 177 de pe propriul telefon mobil si urmeaza instructiunile. Va trebui sa iti alegi o parola usor de memorat, formata din 4 cifre, sa-ti inregistrezi numele si un mesaj de salut cu propria voce. Poti modifica aceste setari oricand doresti.

Accesarea casutei vocale

Pentru a accesa casuta vocala ai doua optiuni:

De pe telefonul tau mobil:

• apeland numarul 177 sau 0766 177 177 sau

• apeland numarul +40766 177 177 cand esti in roaming;
Mai multe citește aici http://frogmobile.ro/index.php?id=15
O zi cu zâmbet să ai!

1 răspuns:
| Alex_4373 explică:

Am zis ca am apelat la 177 si mi se spune ca numarul nu este cunoscut deci nu ma ajuti cu nimic...