| SorinELoo7 a întrebat:

De ce atunci cand sun la 177 pentru a-mi activa casuta vocala imi spune ca numarul nu este in serviciu? Am doua cartele: Frog si Cosmote. Ce anume trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Nici mie nu imi mai merge, dar am un alt numar care mi-a mershappy Uite-l aici: 0766177177.

| Andrey245 a răspuns:

Pai trebuie sa suni la serv. relatii cu clienti si sa le zici ca vrei sa iti activezi casuta vocala si dupa o sa iti mearga sa suni la 177winking

| SorinELoo7 explică (pentru Andrey245):

Ca tot a venit vorba de deviere apel folosesc acest numar *21*178# pentru a devia apelul. Este de la casuta vocala? Acest numar mi la spus un prieten care il foloseste frecvent. Lamureste-ma si pe mine!