| Beos a întrebat:

Imi poate zice si mie cineva cum pot pune programul PRO TV pe site-ul meu? Exista vreun script pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Nu stiu cum se face asa ceva. Ce progam e ala thinking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta si o sa gasesti: http://www.videotutorial.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e. Eu am crezut ca o sa gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil ca tu sa fi gasit raspunsul, postez insa pentru cei care au aceeasi nevoie. copiaza asta in codul html al sitului :

este exact postul protv. iar daca ai nelamuriri lasa'mi un mesaj in sectiunea contact sau in cartea de oaspeti de pe www.mp13.ucoz.com ( admin, moderator-nu fac reclama dar daca pot sa il ajut o fac cu placere, insa nu imi pot lasa id la dispozitia a 40. 000 de pers.)

| Beos explică:

@Funny_BoY - Sincer sa fiu nu am gasit absolut nimic pe acel site. eu am intrebat daca are cineva un script pentru PRO TV