| myrandalove a întrebat:

Îmi puteți spune care este cel mai frumos sector din București? Si de ce? Dau funda!
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Kevin1991 a răspuns:

Sectorul 4 deoarece când stai intru sector este important sa ai lângă tine spitale, magazine și piețe.Pot spune ca are de toate : are 4 piete, piața Reșița, piața sudului, piața Covasna, și mai este o piață pe șoseaua Giurgiu lui. Spitale cel de copii Marie kurie plus spitalul de urgenta Baltazar. PLUS CA ESTE UN CARTIER LINIȘTIT ȘI PLIN DE VIAȚĂ ȘI FOARTE FRUMOS.AI ȘI UNDE SA TE ÎMBRACI DACĂ VREI AI 2 MALL URI PE SECTOR Sun Plaza plus Carrefour care este Mall plus multe altele Nu mai spun ca este plin de fete frumoase deoarece sunt 3 licee prin preajma plus 25 de scoli 1-8. Dacă vrei un grătar faci cu mașina 20 de minute pana la Comana.Ce sa spun ai multe avantaje pe acest sector și nu găsești atâtea.