| andu232 a întrebat:

Salut tpu.laptopul meu se cam incinge si este cam zgomotos.imi puteti spune si mie un service serios si de treaba in Bucuresti? preferabil sector 3.mersi mult

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ia-ti un cooler sa nu se mai incinga.

| andu232 explică (pentru BiuL):

Daca imi iau cooler praful tot acolo ramane fiinta intelectualnica

| BiuL a răspuns (pentru andu232):

Fiinta intelectualnica, nu stiu daca vrei sa fii amuzant, dar cand aud expresii de astea imi dau seama de ce pica atata lumea bacul.
ai avut doua probleme, ti-am expus solutia doar pentru una, pentru ca nu stiu cine ti-l poate curata in Bucuresti, pentru ca nu sunt de acolo.
in loc sa apreciezi ca am incercat sa te ajut ai dovedit ca esti un taran prost. felicitari!

| BiuL a răspuns (pentru andu232):

Acuma am recitit intrebarea, nu ai spus nimic de niciun praf, boule.
si eu m-am exprimat clar, ia-ti cooler sa nu se mai incinga, nu am zis ia cooler sa dispara praful. nu stiu de ce a trebuit sa jignesti.