| WissHlp a întrebat:

Imi puteti da si mie niste exemple de licee in care se face engleza+italiana pentru ca eu nu fac franceza la scoala si aprp toate liceele bune au franceza...sa fie un liceu de nota 7-9.Multumescwinking

5 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Dante Alighieri, cred ca e singurul care are engleza si italiana, sau ai putea sa mergi la un liceu cu engleza si spaniola gen miguel de cervantes

| WissHlp explică (pentru TrendyHedgehog):

Dar dante e liceu prost se intra cu 5 si ceva

| TrendyHedgehog a răspuns (pentru WissHlp):

Pai asta e singurul cu italiana, de fapt cred ca mai e si Ion neculce, dar nu stiu ce medie de admitere are, cred ca tot mica.

| BrokenArrow a răspuns:

Ar fi fost drăguţ să menţionezi şi un oraş.

| WissHlp explică:

Bucuresti