| OpinieSiSolutie a întrebat:

SaluT'. Imi Puteti Spune NisTe Carti De DragosTe'. Pe CarE Le'ati Citit'. CaRTea Cea Mai Buna'..Primeste FunDaa'.

6 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

In afara de "Pe aripile vantului" si "Pasarea spin", iti recomand si aceste carti:
http://www.coltulcolectionarului.ro/......7_293.html
Sunt foarte frumoase.

| Amilik a răspuns:

Iti recomand sa citesti cartile lui Mary Jo Putney. Toate sunt de dragoste si sunt super.
http://www.librarie.net/autor/66684/mary-jo-putney

| blueheart a răspuns:

"Mataniile"-Florence L. Barclay

| Annim a răspuns:

Scrisoare de dragoste (Drumeș) Din cele care le-am citit e cea mai bună. De fapt eu m-am axat mai mult pe motive psihologice in aprecierea acestei carti. Oarecum e ceva clasic dar totusi intrigant. Sper să-ți placă Lectură plăcută

| ღSecretღ a răspuns:

Fortele Raului Absolut e de dragoste dar si fictiune, sau Twilght cartilewinking

| Parizzianu a răspuns:

Te implor sa citesti Dama cu camelii de Alexandre Dumas fiul, iti promit ca nu vei regreta!