| HUAWEHUAWE a întrebat:

Salut.
Îmi puteți spune și mie activități avute sau auzite despre munca ca membru mensa?
Multumesc

1 răspuns:
| ajutdoarazi a răspuns:

În cadrul organizației Mensa, am întâlnit un superior cu care am împărtășit o conexiune specială. Am trecut prin provocări, dar am ales să dezvăluim relația noastră. Am fost susținuți și am continuat să ne sprijinim reciproc în carieră și în dragoste. Experiența în Mensa a fost un factor important în povestea noastră de iubire.