| anonim_4396 a întrebat:

În miez de noapte am o întrebare:
Erau odată niște bomboane de ciocolata, în ambalaj colorat(ori roșii, ori albastre, verzi), pătrate, înalte cu niște dungi pe ele. Cred ca este vorba de anii 2005-2010, mi se dădeau drept rest la pâine, în copilărie. Nu știu sa va spun mai multe, proveniență, numele, dar dacă aveți vreo idee ajutați-mă, va rog, chiar as dori sa vad dacă se mai găsesc fizic sau online, de ce nu. Las o poza similara ca să va orientați. https://www.google.com/......ps?/search

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Nu se mai fabrica, adica fix brandul ala cu reteta aia nu mai exista. Dar daca vrei sa mananci bomboane cu gustul copilariei incearca bomboanele Bucuria, le gasesti la orice statie de metrou sau pe net, au foarte multe sortimente (eu am comandat cate o bomboana din fiecare sa le incerc si am dat pana in 50 lei cu tot cu transport laughing )

| PandaaPanda a răspuns (pentru Furnicuta000):

Ce veste tristaaaaaaa