| Andrei_Andrey_1997 a întrebat:

In toamna vecina mea si-a facut o casa si am picat la o distanta de 3m si am aterizat cu picioarele lipite cand am aterizat a inceput sa ma ia o durere groaznica de calcaie si dupa 5 zile mi-a iesit un os mai jos de oul piciorului,ce as putea sa fac?, ce as putea sa iau?
La raza am fost si mi-a spus sa iau vitamina C si tot nu imi trece

2 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Auci. cred ca doare! dar nu este rupt nimic!? ce au zis la Radiografie? Poate ar reveni la loc prin kineto terapie! Banuiesc ca ai fost la radiografie cand te referi la raze!?

| Andrei_Andrey_1997 explică (pentru Live4Ride):

Nu-i rupt nimic, da la radografie