| GeorgeLezeu a întrebat:

Joc metin2 mondial si azi 26 dec imi apare no signal pe ultra fun la toate ch! il descarc inca o data si cand sa il deschid pe asta descarcat apare alt cumva! doar 3 ch pe fiecare. dc? si imi apar la toate ni signal. ce pot sa fac? si ieri cand intram in mondial imi cerea nume si parola si nu erau bune cele de pe contul meu! dc?

Răspuns Câştigător
| kingiulian003 a răspuns:

George se fac modificari
ca s-a terminat carciunul

acum e din nou razboi
intre regate

asta e nu iti face crizi
si stie cum or fi de revelion?

4 răspunsuri:
| GeorgeLezeu explică:

Haideti va rog! raspundeti! dau funda

| GeorgeLezeu explică:

Vad ca a aparut un client nou dar e no signal. Cat va mai dura?

| GeorgeLezeu explică:

Ms king! da add pls la id de mess LLG.George@yahoo.com sa mai vb daca am intrebari... Si nu stii cumva cat o sa tina? Va merge acum seara?

| Florin200 a răspuns:

Asa am patit si eu nu stiu eu zic sa mai astepti putin poate fac ceva modificari