| ghitza a întrebat:

Salut,

Joc metin2.ro si am razboinic de lv 41 pe corp.Se poate sa schimb magiile pe mental al lv asta?
Este vreo solutie?

6 răspunsuri:
| Ionutzz97 a răspuns:

Puteai sa le schimb pana la lv 30 dar mai exista o sansa intri la obiecte bursa si cumperi un fel de pergament si restartezi magiile dar costa Monede Dragon si astea trebuie cumparate cu bani adevarati

| deny a răspuns:

Nu dor la 30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| AriesTyme a răspuns:

laughing)) Normal ca este cumperi de pe itemshop pergamentu ala status rearanjare dai click dreapata pe el si dai status+skill si le schimbi cum vreau muschii taiwinking

| katashop97 a răspuns:

Chiar se poate? Pergamentu ala de pe net chiar merge? Sa schimbe magiile? cel care rasp va rog sa fie sigurhappy

nkercat si el de preferat

| danny_6361 a răspuns:

Fratilor pe ro nu merge faza cu pergamentu ala.Pe ro doar pana la 30 se pot schimba skilurile. Daca ai ales corp. frate soarta incearca sa te obisnuiestibig grin