| anonim_4396 a întrebat:

Salut.La ce oră aș putea să postez pe Youtube ca să fac vizionări? Dau fundă

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

In general :
Vineri: 6 PM, 7 PM, 8 PM, 9 PM
Sambata: 3 PM, 4 PM, 5 PM, 6 PM
Duminica: 12 PM, 1 PM, 2 PM, 3 PM

sursa : https://influencermarketinghub.com/best-times-to-publish-youtube-videos/

Tot in linkul de mai sus ai un calculator in care poti alege tara (ai inclusiv Romania) si orasul din care postezi, pentru un orar personalizat.

2 răspunsuri:
| AdioTPU a răspuns:

La o ora de varf, gen 18:00 sau 19:00 cand lumea a iesit deja de la serviciu si are timp sa vizioneze clipul tau. Mai poti incerca intre orele 20:00-22:00 cand aproape toti sunt acasa cu exceptia celor care sunt in tura de noapte.

| Decuandrei1999 a răspuns (pentru AdioTPU):

Am postat un videoclip cu un banc la ora 20:00 și nu am nicio vizionare. Și făceam 2k de vizionari acum fac 0.