| Armyanka a întrebat:

La Lady Popular sunt la lvl.1 am inceput cursul si imi da : Începi cursul pentru bucătari.Si eu l`am început și nu stiu ce sa fac... mie îmi cere sa încep cursul... Ce sa fac? Fundita! Apropo aveti un cont Lady Popular lvl.8 in sus? Dau cont imvu e 3 ani muncesc la el e superba!love struck Imi dati pe privat

1 răspuns:
| Alecssa a răspuns:

Pai uite.te dai ai destui bani, asa mi.a facut si mie prima data. Apoi trebuie` sa astepti 8 ore parca.