| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut,la mine la scoala diriga a zis ca daca ai zece absente nemotivate in catalog ti se scade un punct la purtare,e adevarat, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ea e sefa! Iti poate scade nota la purtare chiar si pentru 1 absenta nemotivata daca ea asa crede, tu nu ai ce face... ea face legile clasei in privinta asta! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Ce dumă.
Când e vorba de absenţe, se scade un punct la câte 10 absenţe nemotivate, nu că aşa crede ea, aşa le scade.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Credem ce spune ea. Daca nu crezi, incearca sa faci absente.

| R0R0 a răspuns:

Asa este.

| SebylVane1890 a răspuns:

Eu nu as crede pana nu am dovada.
Dar da, asa este in toata tara.

| BiaBybbyBia a răspuns:

Da, asa este. La 10 absente se scade un punct la purtare.