| dulcetzika a întrebat:

Salut la toti din aceasta comunitate as vria sa-mi cum par un mobil mai bun dar ar trebui sa fac bani dar nu stiu cum am duar11 ani va rog ajutati-ma saddati-mi-a idurile voastre poate mai vorbim si ne imprietenim

1 răspuns:
| Dorinel a răspuns:

@anonim as vrea sa vad cum faci tu bani...nu idei ci practica tongue

ON: Esti mica ai doar 11 ani acum nu iti trebuie neaparat telefon... bucurate de copilarie! Mai incolo poate o sa ai nevoie...

Si cat despre facutu' banilor... e simplu: te duci la mamica taticu faci o fata de copil cuMinte cu niste ochisori dulci si o sa-ti deahee hee