| viviana9647 a întrebat:

La zilele Vasluiului, Smiley a cantat o melodie foarte lenta care nu era din repertoriul lui.Am incercat sa tin minte vesurile, dar nu am reusit. Tin mnte doar ca inceputul refrenului suna asa : We're so long sau we've been waiting so long.Cred ca el canta aceasta melodie in majoritatea concertelor lui, deci va rog mult, daca vi se pare inceputul refrenului cunoscut sau ai fost la vreun concert, ajutati-ma. O caut de 3 zile incontinuu.Multumesc!

2 răspunsuri:
| bebyInocent a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=PdifyRx1XVI&feature=related nu stiu dc e asta dc e sa imi sp si mie te rog;;);;)? si dc e asta dai funtitza te rogggg?;;);;)

| viviana9647 explică:

Melodia nu era din repertoriul lui! Oricum multumesc frumos!