| ManuelManu a întrebat:

M-am gandit sa-mi schimb tunsoarea, m-am tuns scurt pe margini si ma dau cu gel fixativ. Intrebarea e, desi e frig afara, ce as putea purta in cap, sa nu imi fie asa frig? Oare caciula imi va strica freza? Stiu ca exista ceva dar nu stiu cum se numesc si unde gasesc : stiu ca sunt un fel de casti imblanite care tin de frig sau ca un fel de,, batic, esarfa"... Ceva de genul https://www.komplett.no/img/p/800/feac5e59-c26b-2a75-389 1-325f1e8be3cd.jpg sau (nu gasesc cealalta varianta de care zic). Daca stiti voi cum se numesc si care sunt, puneti si imagini.

Multumesc! O zi buna!

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Degeaba iti tii urechile calde, in timp o sa ai dureri de cap de la umblatul fara caciula.
Eu folosesc gluga. Pana la masina laughing

| ManuelManu explică:

Atunci imi voi face in asa fel freza incat sa imi pot pune si caciula! happy

| Andreii1423 a răspuns:

Ai putea purta un palton cu o gluga larga care nu-ti v-a strica frizura. Sper ca ti-am fost de ajutor!